Rama jep lajmin: Air Albania drejt Italisë me “Migjenin”, ja kur nis fluturimin

Ekonomi Kryesore Lajme Slider kryesore

Kryeministri Edi Rama ka publikuar imazhet e një tjetër avioni që do të fluturojë në logon e Air Albania.

Bëhet fjalë për avionin me emrin “Migjeni”, i cili sipas fotove duket ende në hangar por Rama thotë se është gati për në Tiranë dhe se pas dy ditësh nis fluturimet drejt Italisë.

“MIRËMËNGJES 😃
dhe me MIGJENIN gati për Tiranë🦅, që pasnesër të nisë fluturimet drejt Italisë, ju uroj një ditë të bukur🙏”, shkruan kryeministri Edi Rama.

Image may contain: aeroplane

No photo description available.

Gepostet von Edi Rama am Freitag, 27. September 2019

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *