“Rama ka nevojë për mjekim direkt, është keq psiqikisht”

Lajme Politikë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar ndaj konferences se kryeministrit Edi Rama, i cili akuzoi per ceshtjen e “Babale” si konspiracion per rrezimin e Qeverise.

Ne postimin e tij, Berisha ka nxjerre tre perfundime. Ai postoi serish nje video tjeter te deklarates se Rames gjate konferences per shtyp. “Kallam Deshtakun e tradhtojne syte, rende i pa mjekuar?!?!”, shkruan Berisha.

 

Kallam Deshtakun e tradhtojne syte, rende i pa mjekuar?!?! sb

Gepostet von Sali Berisha am Dienstag, 9. Oktober 2018

Postimi ne Facebook

Tre perfundime nga konferenca e shtypit e sotme e Kallam Deshtakut!

Miq, ata qe ndoqen sot Kallam Deshtakun ne konference shtypi ku ai deklaroi se rasti Xhafa eshte konspiracion per te rrezuar qeverine, tre jane perfundimet qe arrihen nga kjo deklarate paranojake:

– Rama ka nevoje per mjekim urgjent se eshte keq shume psiqikisht.

– Rama do te eleminoje Xhafen pasi ekspertiza britanike fakton zerin e Geronit dhe hedh poshte zerin e aktorit Alizoti.

– Perçartja e Rames lidhet me damkosjen e tij si kryeperdhunues i shtetit perdhunues dhe kerkon te krijoje nje dominance me puçe imagjinare.

Te tre opsionet lajmerojne fundin e tij te shpejte dhe te tmerrshem! sb

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *