Rama- Metës: Si të ra fare kallaji, se ti je Shvjeku, por….

Kryesore Lajme Politikë Slider kryesore
Kryeministri nuk i ka ndaluar reagimet e tij ne rrjetet sociale dhe ka reaguar ashper ndaj presidentit. Duke i kujtuar atij se kjo situate pandemike ka pushtuar boten dhe se i ngren pyetjen se pse e ka fajin qeveria?
Ai madje e ironizon Meten, duke e cilesuar si Shvjek ne qendrimet e tij,
“Si shpjegohet që tërë kjo botë nuk po ia del dot më mirë se ne, meqë këtu e paska fajin qeveria për rritjen e numrave? Pyetje kot kjo se ti je Shvejku, “Ç’më duhet mua ça them unë!”, jo Presidenti i Republikës! Si të ra kështu kallaji fare o njeri, çfarë do akoma nga Shqipëria!”, reagon Rama ne rrjetet sociale.
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *