Rama në Wembly, fatsjellës për Liverpool

Lajme Politikë

Deputeti i LSI-së, Luan Rama ka ndjekur nga afër ndeshjen ndërmjet Liverpool dhe Tottenham, e zhvilluar në stadiumin mitik Wembly. Ka qenë vetë deputeti i LSI-së që ka postuar në Instagram foton nga stadiumi ku po zhvillohej ndeshja mes dy ekipeve angleze, e cila u mbyll me fitoren e të kuqve me rezultatin 2-1.

Rama duket se ka qenë fatsjellës ndaj “Redsave” pasi arriti një fitore jo shumë të lehtë ndaj një rivali si Totenham.

Deputeti i LSI-së ndodhet në Angli prej ditës dhe ka marrë pjesë në Seminarin Parlamentar për Ballkanin Perëndimor, i organizuar nga Parlamenti i Mbretërisë së Bashkuar.

 

View this post on Instagram

Wembly: Tottenham – Liverpool, half-time 0-1.

A post shared by Luan Rama (@luanrama09) on

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *