Rama poston videon, avioni i parë AIR ALBANIA po vjen

Ekonomi Kryesore Politikë shtojca

 

Kryeministri Edi Rama ka postuar disa pamje nga punimet përgatitore për hapjen e linjës së parë ajrore shqiptare të fluturimit “Air Albania”. Rama shkruan se ky moment është mbresëlënës.

 

Postimi i Ramës:

 

MIRËMËNGJES

 

dhe me këtë moment mbresëlënës të përgatitjeve të fundit të AIR ALBANIA, ju uroj një ditë të bukur.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *