Rike Roçi “çmend” Ksamilin (Foto)

Kulturë Showbiz

Ajo është një nga vajzat më simpatike që ka hyrë në shtëpinë e spektaklit “Big Brother” dhe njëkohësisht tifoja më seksi e kombëtares shqiptare.

Po flasim për modelen Rike Roçi, e cila ka çuditur banorët e Ksamilit këto ditë të para të marsit, pasi ka nisur plazhin ende pa u ngrohur mirë koha.

Nga postimet në Instagram kuptohet se Rike ka shkuar e para në 2019 të shijojë ujin e kristaltë të Jugut shqiptar, në një hapësirë ku mungonin pushuesit e tjerë. Top Channel

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *