Rikthehet Çiljeta më e nxehtë se kurrë, publikon klipin e ri “BONBONE”

Showbiz

Çiljeta Xhilaga ka publikuar këngën e saj më të re ‘Bon Bone’ në bashkëpunim me Alar Band.

Këngëtarja e njohur, e cila prej disa kohësh i mungonte tregut muzikor shfaqet elegante dhe sensuale.

Risia që ka sjellë këngëtarja në projetin e saj muzikor është djali i saj Ferndando, i cili është pjesë e klipit.

Edhe pse në fund të sezonit veror, kënga duket se do të jetë shume e pëlqyeshme.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *