Rikthehet fuqishëm Aurela Hoxha, pushton Instagramin me fotot e reja

Kryesore Politikë

Aurela Hoxha, modelja e njohur shqiptare shquhet për bukurinë e saj dhe linjat trupore.

Së fundmi ajo duket se ka realizuar një qëllim të sajën.

Aurela është duke synuar tregun ndërkombëtar me nismën e saj të re. Para disa muajsh modelja prezantoi linjën e saj me bikini në Spanjë.

Këtë herë Aurela Hoxha ka ndarë me fansat e saj disa momente ku duket e gjitha ngjyrë çokollatë dhe veshur me bikini.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *