Rikthehet Salah, ja skedina e çmendur për ndeshjet e sotme

Kampionati Boteror Skedina Sport

Me rikthimin e Salah sot kundër Rusisë, bookmakersat britanik kanë bërë parashikimet e tyre dhe mendojnë se Egjipti do ta mposhtë Rusinë madje që në pjesë të parë.

Egjiptianeve i duhet patjeter fitorja per te shpresuar me pas per nje kalim te turit. Ndersa ruset mund te kenaqen edhe me nje barazim.

Për Poloni-Senegal kanë parashikuar një ndeshje me gola, ndërsa Kolumbia nuk fal përballë ‘Japonisë.

Image

Kujdes pjesemarrja ne lojera te till mund t’ju ndikoje seriozisht.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *