Rita Ora kapet mat, fotografohet duke u puthur në rrugë

Lifestyle Showbiz

Në muajin dhjetor bëri zyrtare lidhjen e saj me kitaristin Andrew Watt, dhe sot pas disa muajsh ata janë më të dashuruar se kurrë.

Këngëtarja shqiptare Rita Ora është fotografuar duke shkëmbyer puthje pasionante me kitaristin, pasi kishin marrë pjesë në një koncert në Los Angeles.

Rita gjatë një interviste është shprehur se me Andrew Watt është në lidhje prej më shumë se 1 viti.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *