Ronaldo “çmend” Torinon, Juventusi shet të gjitha abonimet e stadiumit për sezonin e ri

Sport

29.300 vende, çdo ndeshje të shitura në stadium. Juventusi i ka shitur të gjitha vendet e lira për abonimet e sezonit 2018/2019, në “Alianz Stadium” të Torinos.

Ditën e sotme, Juventusi shënonte “sold out”, pra të gjitha vendet e shitura, dhe tani tifozët me zor po presin fillimin e edicionit të ri, të mos humbin asnjë moment nga skuadra e tyre e zemrës. Ronaldo pa dyshim ka bërë të veten në këtë çështje, pasi fluksi ka qenë tejet i madh për të siguruar një abonim vjetor në stadium.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *