Roza Lati puth në buzë gazetarin në studio (VIDEO)

Kryesore Kulturë Showbiz

Roza Lati, moderatorja pa komplekse është puthur me gazetarin e njohur të cilin e kishte të ftuar në studio.

Ajo është emocionuar nga fjalët falenderuese për të.

“Jo për të bërë qejfin se i kam inat këto njerëzit lajkatarë që të marrin me të mira, por goca si ty i duhen më shumë showbizit shqiptar dhe jo vetëm. Pa komplekse, me një super guxim. Të kam ndjekur që në fillim, lija punët për të të parë”, u shpreh Ronaldo Sharka.

Më pas Roza ka thënë: “O zot është një fans i vërtetë”, dhe papritur e puthi në buzë Ronaldon.

Kujtojmë që Roza lati njihet për veprimet e saj ‘ të çuditshme e ndryshe’, ku sezonin e kaluar ka puthur edhe këngëtarin Fero.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *