Rrëmbyen dhe vranë Jan Prengën, sot jepet masa e sigurisë për 5 autorët! Ende asnjë gjurmë për trupin e viktimës (FOTO)

Kronike Kryesore Lajme Slider kryesore

Katër të arrestuarit në kuadër të operacionit të koduar “Resorti”, ditën e hënë, për pengmarrjen dhe vrasjen e Jan Prengës, dolën sot në gjyq për masat e sigurisë.

Policia i vuri pranhat: Leonard Hajri, 35 vjeç, i dënuar më parë, Olsi Tarja, 36 vjeç, Elton Hajri, 32 vjeç dhe Bajram Hajri, 64 vjeç, banues në Shijak. Panorama

Ja fotot e tyre në gjyq:

Bajram Hajri
Bajram Hajri
Leonard Hajri
Leonard Hajri
Elton Hajri
Elton Hajri
Olsi Turja
Olsi Turja

peng8peng7peng6peng5peng4peng3peng2peng1

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *