Rrëzimi i bujshëm i Jose Mourinho në “Wembley” (Video)

Botë Sport

Jose Mourinho është kapur nga kamerat në momentin që u rrëzua duke hyrë në stadiumin “Wembley”. Pasi kapërceu shiritin rrethues, trajneri portugez i Manchester United u rrëzua në tokë.

Një pjesëtar i stafit të stadiumit e ndihmoi që të ngrihej. Ai ishte prezent ne ndeshjen mes Anglise dhe Spanjes. Prej kohesh Mourinho eshte ne qender te vemendjes per faktin se perflitet nje largim i tij nga Manchester United. Ky rrezim mbase nuk shihet si nje shenje e mire per trajnerin portugez.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *