Rrufeja godet tre persona në Dajç

Kronike Lajme

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër, ku rrufeja ka plagosur 3 persona. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Dajç.

News 24 mëson se personat e plagosur janë dërguar me urgjencë në spitalin e Shkodrës. Deri më tani nuk dihet identiteti i personave të plagosur si dhe gjendja e tyre shëndetësore.

Sipas te dhenave te para dyshohet qe njeri ka nderruar jete, por ende nuk kane mberritur ne spital per t’u konfimuar nga mjeket.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *