Rusia fitoi në fushë dhe në tribuna, femrat seksi ne stadium – FOTO

Botë Kampionati Boteror Kryesore Sport

Shumë ishin skeptikë nëse Rusia do të tregonte më të mirën e saj në ndeshjen hapëse ndaj Arabisë Saudite, por futbollistët rusë u treguan të papërmbajtshëm duke realizuar 5 gola ndaj kundërshtarit dhe i bindën të gjithë.

Ndërkohë, sa i përkiste shkallëve të stadiumit, atje spektakli ishte i garantuar dhe kështu ndodhi.

Tifozet ruse morën të gjithë vëmendjen me bukurinë e tyre, që këtë herë e shpalosën më shumë se kurrë edhe në shkallët e stadiumit të Luzhnikit.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *