“Sa fals mund të jesh”, komentuesit ‘masakrojnë’ Ramën: Pse nuk reagove dhe për Selenicën

Kryesore Politikë

Kryeministri Edi Rama me anë të një  postimi në Facebook, shprehu ngushëllimet për tragjedinë në Itali, duke thënë se  ata që vdiqën ishin motra dhe vëllezër për të gjithë.

Një gjë të tillë, Rama nuk e bëri për tragjedinë e Selenicës, ku mbetën të vdekur 8 pjesëtarë të një familjeje, gjë që ka irrituar shumë ndjekësit në rrjetet sociale.

Komentues të shumë i kanë kërkuar llogari Ramës përse nuk reagoi për Selenicën.

Por edhe pse shumë kanë komentuar duke i kërkuar një përgjigje, Rama ka zgjedhur të heshttë.

Komentet nga ndjekësit

12

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *