Sa lekë duhet të ketë një djalë që të jetë i dashuri yt? Ja si i përgjigjet vajza e Majlinda Bregut fansit

Showbiz

 

Vajza e ish-deputetes, Majlinda Bregu, Kejda, edhe pse nuk ka asnjë angazhim publik, është bërë një nga personazhet e përhershme të mediave sociale dhe jo vetëm. Kjo jo vetëm se është vajza e një personazhi të njohur politikë, por edhe për shkak të pamjes apo fizikut të saj.

Kejda kësaj here duket se është vënë në siklet nga një ndjekës.

Fansi e ka pyetur se sa para dhe sa vite shkollë duhet të ketë një mashkull që të bëhet i dashuri i saj.

Kejda i është përgjigjur duke i thënë se asgjë nga këto nuk ka rëndësi për të dhe se mjafton që mbi të gjitha të jetë dashuria.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *