Sa paguan të ftuarit në ceremoninë e dasmës së Sarës dhe Ledionit

Kryesore Showbiz

Dasma madhështore e dyshes së famshme të showbizit u organizua mbrëmjen e kaluar. Buzë liqenit të Comos në Itali Sara Hoxha dhe Ledion Liço ju betuan njëri-tjetrit për dashuri të përjetshme.

Çifti bashkëjetojnë prej vitesh së bashku dhe janë edhe prindër të një djali 1 vjeç e gjysëm, të cilin e kanë pagëzuar me emrin London Noor. Në ceremoni ishin të ftuar shumë personazhë të famshëm të showbizit shqiptar të cilët uruan miqtë e tyre në ditën më të rëndësishme të jetës.

Mirëpo kur vjen fjala tek shpenzimet, secili i ftuar ka paguar gjithçka vetë, përfshirë edhe akomodimin. Burimet për Prive kanë theksuar se të gjithë të ftuarit kanë paguar vetë për gjithçka.

Shumë urime për Sarën dhe Ledionin 😍

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *