Saimir Tahiri feston ditëlindjen, falënderon miqtë për urimet dhe poston videon me dhinë që i lëpin veshin

Kryesore Lajme Politikë Slider kryesore

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka festuar sot ditëlindjen e 41-te. Ai ka zgjedhur që të postojë një video ndryshe në rrjetet sociale, ku duket sëbashku me një dhi në një fushë.

Tahiri ka falenderuar miqtë dhe të afërmit për urimet, ku shkruan: Ky +2, une ++ Faleminderit te gjitheve per urimin #bday #october #born #scorpio #dhiashyt

https://www.facebook.com/saimir.tahiri/videos/10224738267424436/

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *