Samanta Karavella përfundon xhirimet e klipit dhe ‘ndez’ sheshin Skënderbej

Showbiz

Sheshi Skënderbej është mbushur me njerëz që ndjekin edicionin e dytë të festivalit “Coca Cola Summer” ku po ngjiten në skenë emra të njohur të ekranit shqiptar.

Ndër to është edhe këngëtarja Samanta Karavella. Ajo është shfaqur në skenë me një veshje të bardhë, të cilën e ka përdorur dhe në performancën e saj në shesh. Ajo ka vendosur të marrë grupin e kërcimtarëve, por nuk dihet nëse ka prezantuar këngën e re për publikun në mes të Tiranës.

Kënga e saj e re titullohet “Kush jam” dhe do të publikohet nesër në orën 6 të pasdites. Një prej artisteve që po pritet me padurim nga shqiptarët është Eleni Foureira, shqiptarja që përfaqësoi Qipron në Eurovision me “Fuego” dhe u rendit në vend të dytë.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *