Samir Mane bashkon Ben Blushin, Baton Haxhiun dhe Blendi Fevizun

Kryesore Kulturë Showbiz

Mbrëmjen e djeshme ishte moderatori Blendi Fevziu i cili përmes një fotoje në rrjetet sociale tregoi se kishte ikur me pushime.

Ndërsa bashkë me të ishin edhe biznesmeni i fuqishëm Samir Mane dhe gazetari Baton Haxhiu.

Ata kanë vizituar së bashku Panamanë, rripin tokësor që lidh bashkë dy Amerikat.

Ndërsa iu është bashkuar edhe drejtori i Top Channel, Ben Blushi. Ky është në fakt një rikthim i Blushit, pasi kur mori postin e drejtorit të gjigandit mediat ai u zhduk nga jeta publike. Newsmbomb.al

View this post on Instagram

Kanali i Panamase.

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *