Sara dhe Lori me avionin privat drejt Italisë, nisin përgatitjet për dasmën

Kulturë Showbiz

Çifti i njohur i showbiz-it shqiptar, Sara Hoxha dhe moderatori Ledion Liço kanë tërhequr vëmendjen e mediave, jo vetëm me pushimet e tyre luksoze, por dhe me lajmin se këtë verë do t’i japin fund beqarisë.

Sikurse është përfolur në media Ledioni dhe Sara do të organizojnë një dasmë madhështore në Como të Italisë më 11 gusht, e cila do të pasohet edhe nga një super festë në datën 12 gusht.

Madje vetëm pak javë më parë u tha se Sara kishte organizuar festën e beqarisë në Mikonos të Greqisë së bashku me mikeshat e saj. Madje ajo ka postuar disa here edhe foto me mikeshat e saj gjate festimeve apo udhetimeve me avion.

Sara dhe Lori janë nisur në një udhëtim me një avion privat. Qe te dyja motrat kane postuar foto ne Instragram  nga udhetimi. Dasma e Ledionit dhe Sarës pritet që të jetë një ndër më madhështoret dhe në të do të jenë të pranishëm shumë personazhe të njohur. Ajo mendohet te zhvillohet ne nje nga zonat me te shtrenjta te Italise.

https://www.instagram.com/p/BmO0Yh5AIqc/?hl=en&taken-by=_lorihoxha

https://www.instagram.com/p/BmOQivmA7pF/?hl=en&taken-by=_lorihoxha

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *