Sean Penn, me të dashurën 26-vjeçare në plazh

Kulturë Showbiz

Sean Penn aktori i madh i Hollivudit po shijon plazhin ne keto dite te nxehta se bashkue me te dashuren e tij, 26-vjeçaren, Leila George, gjithashtu nje aktore.

Te premten aktori mbush 58 vjec dhe nuk ka nje menyre me te mire se kjo per ta festuar ditelindjen.

Çifti eshte parë në plazh në ishullin Hawaii të Oahu të hënën.

Fituesi i Oskarit, i cili mban te veshur rroba banje të gjelbra dhe një kapele, fokusohet duke pire një cigare, ndërsa rrinte pranë palzhit me Leilën.

Bjonda e bukur shfaq linjat e saj atë holla me një bikini të stilit të bandeau (te vogla). Qe te dy prej mese dy vitesh jane te lidhur.

 

Cooling down: The beauty was seen taking a dip in the ocean

Casual: The lovebirds enjoyed a fun day at the beach

Looking good: The Hollywood star showed off his pecs in green swimming trunks and a cap as he walked along the beach after going for a dip in the water

Beach beauty: Leila showed off her slender body in a barely there bandeau-style bikini as she carried a towel and her book Eleanor Oliphant Is Completely Fine to Sean's beach-front home

 

Happy: Sean Penn, who turns 58 on Friday, enjoyed a cigarette as he stood next to his lady love. actress Leila George, 26, on a beach on the Hawaiian island of Oahu on Monday

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *