“Seksi me Belen Rodriguez? Asnjëherë nuk mjafton”

Kulturë Showbiz

Andrea Iannone ka folur për lidhjen e tij me modelen e njohur italiane, Belen Rodriguez, duke konfirmuar se çifti vijon të jenë se bashku, pavarësisht thashethemeve të kohëve të fundit.

Piloti i Suzukit në Moto GP është shprehur se ai dhe modelja janë një çift në jetën reale dhe nuk kanë nevojë të reklamohen në rrjetet sociale.

Ai ka reaguar ndaj thashetheme se jane ndare, duke deklaruar se “ne jemi te fejuar”. E ndërsa Belen merr fluturimin në Ibiza me mikun e tij Pietrino, duke shkruar në  rrjetin social “Më ne fund, Iannone rrëfen: “Si e keni takuar Belen? Gjate kohes qe po kaloja per të përshëndetur një mik në një darkë “” Çfarë ju pëlqen më shumë për Belen? Ka një shpirt unik që është i rrallë … “. Dhe kur vjen pyetja e nxehtë e vogël, Andrea nuk ngurron: “Sa herë keni marrëdhënie seksuale me Belen? Asnjëherë nuk mjafton”.

Image result for andrea iannone belen

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *