Sherr mes adoleshentëve në Sarandë, qëllohet 4 herë me thikë 19-vjeçari

Kronike Lajme

Një 19-vjeçar me inicialet P. A. ka mbetur i plagosur në Sarandë pasditen e sotme rreth orës 15:45.

Adoleshenti është qëlluar me thikë në krah pas një konflikti me një tjetër person, me inicialet M. B. i cili është në kërkim.

19-vjeçari me inicialet P. A, është transportuar në urgjencën e spitalit “Stefan Mekshi” i goditur me thikë. Grupi hetimor ka nisur hetimin për të zbardhur shkakun teksa është vënë në djekje të autorit të identifikuar si M. B. Sipas bluzave të bardha, gjendja e të riut është jashtë rrezikut për jetën.

Sipas bluzave të bardha 19-vjecari është nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes./ db/Abcnews.al

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *