Sherr në stadiumin e Shkodrës, konfliktohen tifozët e Tiranës

Kryesore Sport

Një dopietë e Reginaldos i ka mjaftuar Kukësit për ta mbyllur në avantazh të dyfishtë pjesën e parë ndaj Tiranës. Në takimin i cili po luhet në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës, verilindorët ishin më të qartë në manovrat sulmuese çka u vu re dhe në rezultatin përfundimtar të pjesës së parë.

Ndërkohë nga krahu tjetër Tirana nuk arriti të dal në lojën e saj më të mirë, dhe atë që nuk e bënë lojtarët në fushën e lojës e bëjnë tifozët në tribuna. Sipas informacioneve, disa tifozë të grupit Ultras të bardhebluve janë konfliktuar mes njëri-tjetrit. Nuk dihen ende shkaqet e kësaj zenke.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *