Shfaqet edhe Jozefina Topalli, Taulant Balla nxjerr videon për Lulzim Bashën që po qarkullon me shpejtësi

Kryesore Lajme Politikë Slider kryesore

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka publikuar një video të disa prej figurave politike të PD të cilët kritikojnë kreun e PD, Lulzim Basha.

Në video shfaqet edhe ish kryeparlamentarja Jozefina Topalli e cila shprehet se Basha është kthyer në përçarësin më të madh të një opozite në tre dekada.

Ajo që ndodhi dhe po vijon të ndodhë në SHQUP, është një histori e paralajmëruar e vyshkjes së asaj çfarë ka mbetur nga PD.

Gepostet von Taulant Balla am Donnerstag, 22. Oktober 2020

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fb.taulant%2Fvideos%2F3374285355983075%2F&show_text=false&width=734&height=422&appId" width="734" height="422" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media" allowFullScreen="true"></iframe>
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *