Shkrihet grupi parlamentar i partive të djathta, Ruçi: U larguan 4 deputet

Kryesore Politikë Slider kryesore

Kryeparlamentari Gramoz Ruçi ka njoftuar se grupi i deputetëve të djathtë ka pushuar së ekzistuari.

Kjo sipas tij vjen pas dorëheqjes së katër ligjvënësve nga ky grup. Pjesë e këtij grupi ishin deputetët, Adriatik Alimadhi, Selami Jenisheri, Zef Shtjefni, Kostaq Papa, Koçi Tahiri, Ervis Meço dhe Ramazan Gjuzi.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *