“Shoqe mos e rruaj fare”, Anila Basha i del ne krah Mira Kazhanit në debatin me Berishën

Kryesore Politikë

Gazetarja Anila Basha ka reaguar sot ndaj deklaratës që ish-kryeministri Sali Berisha bëri ndaj gazetares tjetër Mira Kazhani. Duke marrë shkas nga ky debat në distancë, Basha i del në krah Kazhanit sa i përket aksidentit të ndodhur në autostradë javën e shkuar, ndërsa i bën thirrje koleges që të mos e vrasë shumë mendjen për akuzat politike.

“Mira Kazhani si mund te duan robt vetem te zeza per te folur? Ti o goc s’ke faj fare qe ky djali, keq me vjen, do te kaloje autostraden para makines tende kur mbikalimi eshte 10 meter larg. Tani keq me vjen qe te gjithe merren me ket gje…thjesht mendoj se cdo me ndodhte mua 😶. po une ndryshe nga ty, nuk vras mendjen per komentet…sherim te shpejte Nertilit dhe ti shoqe mos ‘e rruaj fare’ se nuk ke faj…”, shkruan Basha.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *