Shorti i Champions League, Napoli grupi i ferrit, ja më kë ndeshet Juve e Interi

Botë Sport

Sapo eshte hedhur shorti i UEFA CHAMPIONS LEAGUE. Per italianet Napoli eshte i pafat edhe eshte ne grupin e ferrit.

Te pafat napoletanet e Ancelotit, i cili do te kete perballe PSG, Liverpool dhe Burgge. Ndersa jo pak te lehte e kane edhe ekipi i Interit, qe do te ndeshet me Bacelonen, Totenham dhe PSV.

Ja shorti i hedhur.

Fotografia e UEFA Champions League

 

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *