Shorti i Champions, serbët i tremben shqiponjës së Shaqirit

Botë Kryesore Sport

Shorti i hedhur në Monaco përcaktoi duele mjaft interesante, ndërsa me interes pritet përballja mes Liverpool-it dhe Crvena Zvezda. Kjo pasi në skuadrën angleze aktivizohet yllin kosovar i kombëtares shqiptare, Xherdan Shaqiri. Pikëpyetja mbetet te paraqitja e tij në këtë përballje ndërkohë që gazetat serbe i tremben një tjetër fakti … shqiponjës.

Shaqiri është i njohur për festimin me shqiponjë dhe nëse shënon për Liverpool-in në ndeshjen ndaj Crvena , sipas Kurir mund te festoje serish me simbolin e Shqiponjes.

Deri atëherë le të presim.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *