‘Shpërthen’ Zhaku: Ia q*të robt, Liçajn e heqin nga puna e Laert k*qen e vënë drejtor, ju q*fsha robt se na hapet barkun

Art Kulturë Showbiz

Inida Gjata  e njohur me emrin e artit Zhaku, ka reaguar në lidhje me spekullimet që po qarkulojnë në media se aktori Neritan Liçaj është shkarkuar nga puna, gjë e cila është e pavërtetë pasi ai vijon të jetë në punë.

“Nuk ka hidhërim më të madh se te lexosh se Neritan Licajn e heqin nga puna dhe Laert koqen e vene drejtor.

Një copë katunari injorant që të bën me vjelle e vjen drejtor dhe Nerit i bëjnë gati letrat për pushim nga puna, ju qi*fsha robt se na hapet barkun.

Ti Hervin Culi sa here ia ke lëpire bythën Nerit kur e kishe aktor në shfaqjet e tua?

Si ia q*te robt atij vendi ashtu do t´ju bëhet me nëna edhe me motra se ma keni hapur barkun tani, sidomos me kete Laert bolen!

Nuk di ca t´ju shaj me perpara! Llum!”, ka shkruar në postim Zhaku.  (TemA)

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *