Shpetim Gjika i përmendi gruan Pitanës, ja kush është seks bomba që i trullos të gjithë

Kronike Kryesore

Të shumta ishin kritikat ndaj gjyqtarit argjentinas, Nelson Pitana për penalltinë e akorduar në minutën e 38-të pas prekjes së topit me dorë nga Perisiç. Kjo penallti u shndërrua më pas në gol nga Grizman dhe kaloi në avantazh 2-1 Francën.

pitana

Ish-presidenti i Flamurtarit, Shpëtim Gjika, i revoltuar nga gjykimi i Pitanës, i përmendi atij bashkëshorten, të cilën sipas Gjikës po e rivalizonte me ndjekësit në “Instagram”. Po kush është bashkëshortja e Nelson Pitanës?

gruaja 2

Ajo quhet Romina Ortega dhe ka 36 mijë ndjekës në “Instagram”. Nuk mungojnë fotot “hot” në rrjetin social të bashkëshortes së gjyqtarit, e cila ka marrë së tepërmi vëmendjen e fansave.

gruaja55

Së fundmi ajo ka postuar gati e zhveshur, duke i uruar kështu “fat” bashkëshortit të tij. Por kësaj here mesa duket fati nuk ka qenë me të. Mësohet se Romina është një modele dhe ka një fëmijë me Nelson Pitanën.

qdqdq dadadgruaja555 dada

bashkeshortja-e-gjytarit nelson-pitanas-women-470x595

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *