“Si barbi me princin e saj”, Marina Vjollca dhe Geti foto nga Kuba

Kulturë Showbiz

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një prej çifteve më të ndjekur në showbizin shqiptar. .Ata numërojnë me mijëra ndjekës në rrjetet sociale, në të cilat janë mjaft aktivë dhe ndajnë me ta fotografi të ndryshme nga jeta e tyre.Së fundmi, çifti kanë realizuar një set të ri fotografik në Kubë, fotografitë e të cilit i kanë publikuar në rrjetin social Instagram. Ne Havana po shijojne pushimet, duke dhuruar edhe momente pikante nga Kuba e magjishme.

https://www.instagram.com/p/BnwdZ3HnAoe/?hl=en&taken-by=marina_vjollca

 

https://www.instagram.com/p/BnwcE07hKst/?hl=en&taken-by=ghettogeasy

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *