Si rrallë herë, shihni si duken Princeshat dhe femrat më të rëndësishme të botës të veshura me bikini

Kryesore

Shoqëria është mësuar që t’i shohë Princeshat dhe Zonjat e para të vendit gjithmonë të veshura në mënyrë zyrtare dhe konservative. Por më poshtë gjeni disa foto të disa prej femrave më të rëndësishme në botë, teksa pushojnë pranë detit. Hillary Clinton Melania Trump Kate Middleton Beatrice of York, mbesa e Mbretëreshës së Britanisë Donna Beatrice Borromeo Kolinda Grabar-Kitarović, presidentja e Kroacisë Soraya Esfandiary-Bakhtiary, Mbretëresha e Iranit Karolina, Princesha e Hanoverit Angela Merkel Princesha Stephanie e Monakos Charlene, Princesha e Monakos Princesha Charlotte Casiraghi e Monakos Princesha Maria-Olympia e Greqisë dhe Danimarkës Princesha Sofia, dukesha e Varmland Princesha Madeleine e Suedisë Meghan Markle Mbretëresha e Anglisë, Elizabeth II.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *