Sot mbush 18 vjeç, dedikimi i ish-deputetit për të bijën: Mërzitem që po rritesh

Kryesore Showbiz

Sot mbush 18 vjeç, dedikimi i ish-deputetit për të bijën: Mërzitem që po rritesh

Një ditë e veçantë është sot për Xhemal Gjunkshin nga radhët e Partisë Demokratike.

Sot, vajza e tij Laura ka ditëlindjen dhe mbush 18 vjeç, ndërsa në rrjetet sociale, Gjunkshi i ka dedikuar asaj një urim special.

Dedikimi:

E dashur bija ime Laura!

Ti sot mbush 18 vjeç.

Gezuar Ditelindjen shpirti babit!

Edhe 100 vite te tjera si pranvera te jetosh zemra ime!

Shpirti babit sa dua te te kem te vogel por “merzitem” qe po rritesh.

Lutem zotit qe te rritesh pafund ne te gjitha aspektet gjithmone me buzeqeshje, shume suksese, plot dashuri mes familjes dhe shoqerise.

Sfida te reja te presin Laura ime, kam besim se me kurrajon tende, me vullnetin tend te hekurt me mprehtesine qe te karakterizon dhe me bukurine e shpirtit tend, do te dish ti perballosh dhe te ndjehesh krenare. Mos harro se mua do te me kesh gjithmone prane.

Bekime per ty zemra ime

Te puth fort dhe pac vetem ditelindje Drita e syve te mi.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *