Sulmi ndaj Klodiana Lalës, reagon Rama: E patolerueshme barbaria mbi gazetaren, pres me padurim…

Kryesore Politikë

 

 

Kryeministri me anë të një reagimi në tëitter ka reaguar mbi sulmin e gazetares, Klodiana Lala. Ai e konsideron të patolrueshme këtë akt dhe i kërkon policisë të zbardh ngjarjen.

 

“E patolerueshme barbaria mbi shtëpinë e gazetares Klodiana Lala! Ngjarja duhet zbardhur sa më parë dhe strukturat e shtetit janë të angazhuara maksimalisht. Mbështes e inkurajoj Klodianën në këtë moment kritik dhe pres me padurim ndëshkimin e keqbërësve”, shkruan Rama.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *