Juventus/ Tre oferta të majme për Dybala; Bajerni, PSG dhe Mançesteri i vihen pas

Pas blerjes së Cristiano Ronaldos, Juventusit i është hapur oreksi dhe çdo ditë e më shumë po flitet sikur bardhezinjtë po kërkojnë të sjellin në Torino Kylian Mbappé. Por që të bësh një blerje të tillë, kërkohen sakrifica të mëdha. Një emër nga radhët e Juventusit që ka kërkesa të mëdha sot në Europë është […]

Continue Reading