Juventus/ Tre oferta të majme për Dybala; Bajerni, PSG dhe Mançesteri i vihen pas

Pas blerjes së Cristiano Ronaldos, Juventusit i është hapur oreksi dhe çdo ditë e më shumë po flitet sikur bardhezinjtë po kërkojnë të sjellin në Torino Kylian Mbappé. Por që të bësh një blerje të tillë, kërkohen sakrifica të mëdha. Një emër nga radhët e Juventusit që ka kërkesa të mëdha sot në Europë është […]

Continue Reading

Ndahen çmimet, Luka Modric merr Topin e arte, perlotet Kitarovic

Luka Modric nuk arriti te fitonte Kupen e Botes, por ai u shpall si lojtari me i mire i ketij Boterori. Ai mori Topin e Arte. Kjo kupe ka prekur shume kroate, e ndersa presidentja kroate Kitarovic nuk i ka permbajtur lotet ndaj ketij cmimi,. Ndersa Kilian Mbappe eshte shpallur lojtari me i mire i […]

Continue Reading