Të besojmë ty Rambo, Nard Ndoka i del në krah Haradinajt kundër Ramës

Politikë Slider kryesore

Në debatin për të vërtetën rreth asaj që u diskutua në Samitin e Berlinit mes kryeministrit Edi Rama dhe atij kosovar Ramush Haradinaj ka ndërhyrë edhe kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka. Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale Ndoka shprehet se i beson Haradinajt, të cilin e quan “Rambo” dhe jo Ramës, i cili sipas tij gënjen.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *