“Të dua sa qielli e toka”, Agron Llakaj gjysh për herë të dytë

Kryesore Kulturë Showbiz

Aktori i humorit Agron Llakaj është bërë gjysh për herë të dytë, këtë radhë me një nip, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Teos.

Llakaj e ka ndarë këtë emocion të tij me ndjekësit në rrejetet sociale duke i bërë edhe një dedikim special nipit të sapolindur.

Postimi ne Facebook

‘Te dua sa qielli e sa toka’!Nje kenge ninulle djepi qe ja kendoja sime bije kur erdhi ne kete bote…,dhe asaj i pelqente shume…,dhe tim biri ja kendova…,dhe atij shume i pelqente….,e pas shume vjetesh Zoti me solli nje princeshe,Adean…,edhe kesaj ja kendova,shume i pelqente dhe kesaj….,e sot po e rikendoj duke te mbajtur ty ne krahet e mi,Teos…,i embli dhe i miri i gjysh Gonit!Mire se erdhe mes nesh bir…,je i rrethuar me nje mal dashurie!Zot!Falemnderit qe na e zbukurove jeten!❤️❤️❤️❤️

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *