Të pasmet më të bukura, Dua Lipa thyen Kim Kardashian, ja lista edhe për meshkujt

Kryesore TOP 10

Dua Lipa është shndërruar në yllin e muzikës pop, duke njohur një rritje të ndjeshme të famës, por së fundmi ka marrë një vlerësim, që ndoshta pak mund të pritej edhe nga këngëtarja me origjinë nga Kosova.

Në një votim të organizuar nga “Miss Celebrity Bumbum”, Dua ka thyer edhe Kim Kardashian e Nicki Minaj për të pasmet më të mira, duke u renditur në vendin e parë.

Një votim tejet i çuditshëm dhe interesant është bërë edhe për të pasmet e meshkujve, ku vendi i parë është zënë nga Harry Styler. Ndersa ne vend te dyte eshte Cristiano Ronaldo.

Renditja per femrat

1. Dua Lipa

2. Anitta

3. Shakira

Shortlisted:

Jen Selter

Jennifer Lopez

Sofia Vergara

Nicki Minaj

Kim Kardashian

Pippa Middleton

Penelope Cruz

Renditja per meshkujt

1. Harry Styles

2. Cristiano Ronaldo

3. David Beckham

Shortlisted:

Zac Efron

Hugh Jackman

Feliciano Lopez

Justin Lopez

Justin Bieber

Luiz Bacci

Alisson Becker

Neymar

Me poshte disa femrat e renditur ne top liste
DUA LIPA ne foto

KIM Kardashian ne foto

Despite having one of - if not the - most famous behind in the world, Kim Kardashian did not top the poll

Aktorja Penelope Cruiz e renditur e dhjeta
Ne foto poshte Nicky Minaj
Ne foto Princesa e Kambrixh
Ne foto Harry Styles, anglez kengetar, ylli i Popit., 23 vjec
No bum notes: Harry Styles, formerly of One Direction, topped the poll for male celebrities
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *