Të rreh dhe s’të lë të qash. Ish-ministri ironizon Ramën për ndjesën ndaj kuksianëve

Kryesore Politikë

 

 

 

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka ironizuar mesazhin që përcolli sot kryeministri, Edi Rama ndaj mosreagimit të kuksianëve gjatë ditës së sotme për hyrjen në fuqi të tarifave për kalimin në “Rrugën e Kombit”. Në një postim në rrjetet sociale Manjani shprehet se pasi i dhunoi pak muaj më parë sot i kërkon ndjesë.

 

“I arrestoi, dhunoi banesat e familjet, ju vuri taksë e i rrethoi me forca speciale Kuksianët. Tani ju kërkon ndjesë!

Të rreh dhe stë lë të qash”, shkruan Manjani.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *