Telashe për Gjermaninë, pas hotelit, ja vendimi i sponsorit

Kryesore

Teksa gjysma e 32 ekipeve që filluan turneun do të nisen për në shtëpi pas ndeshjeve të grupeve, ADIDAS-i ka vendosur të ofrojë një ulje të veçantë të fanellave të eliminuara.

Gjithsesi, tifozët do të jenë në gjendje të shfrytëzojnë uljen për vetëm 48 orë pas eliminimit nga turneu.

Me një listë të gjatë të skuadrave partnere të ADIDAS-it, do të jetë Gjermania skuadra e parë që do të mund t’i blini fanellën me ofertë.

Duke përdorur kodin GMNY30, tifozët e interesuar mund të kursejnë 30% nga fanellat e brenda dhe jashtë shtëpie të Gjermanisë, pantallonat, shajet, topat, aksesorë në stërvitjes dhe më shumë.

Ndërsa nje tjeter shije te hidhur ka lene edhe fakti se Gjermania ishte i vetmi shtet qe kishte prenotuar hotelin deri ne diten e finales, duke menduar se do ta shkonin deri ne fund te gares. Por ato u eliminuan qe ne tre ndeshjet e para ne grupe.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *