“Tendera baxhanakut të Ramës”, reagon këshilltari i kryeministrit: E kotë të përgjigjesh për …

Kryesore Politikë

 

 

Drejtori i Komunikimit në Qeveri, Endri Fuga, ka reaguar me anë një postimi në Twitter në lidhje me akuzat e ditëve të fundit nga Partia Demokratike për dhënie tenderash miqve të kryeministrit.

 

Në reagimin e tij Fuga i cilëson si përgojime të njerëzve nga ana e PD.

 

Postim i plotë

 

Dje njeri, sot tjetri. Pergojojne njerez e hedhin ne eter shifra shumemilioneshe, duke e bere te kote qe t’u pergjigjesh per cdo budallallek! KM dhe qeveria jane te vendosur te cojne perpara reformat dhe te fokusojne TE GJITHE VEMENDJEN TEK NJEREZIT e tek puna ne sherbim te tyre.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *