“Ti nuk del në rrugë për të blerë ushqime, dhe nuk e kupton se fashat e orareve…”, aktorja Ema Andrea mesazh Ramës

Kulturë Showbiz

Aktorja e njohur Ema Andrea, e cila kohët e fundit ka pësuar një humbje tragjike familjare i ka shkruar në FB kreut të qeverisë lidhur me problemet që po krijojnë të ashtuquajturat fasha të orareve.

Më poshtë, postimi i saj:

“Edi Rama, mbase ti nuk del ne rruge per te blere ushqime, ndaj nuk e kupton qe fashat orare qe ke vendosur, bejne me shume dëm se sa dobi!

Pavaresisht njerezve te pergjegjshem apo te papergjegjshem detyra juaj eshte te gjeni nje zgjidhje!

Oraret e levizjes se lire po kthehen ne takime per shperndarjen sa me te shpejte te virusit!

Merre si te duash kete mesazh.

I love me! Faleminderit

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *