“Ti q** robt, ma jep telefonin”, situata e pazakontë tek Komuna e Parisit, vajza ‘zuri mat’ të dashurin me një tjetër, merr gurin dhe…

Kronike Kryesore

Një skenë e pazakontë ka ndodhur ditën e djeshme tek Komuna e Parisit në Tiranë.

Një video e publikuar ne mediat sociale, tregon një vajze e cila sipas deshmitareve dyshohet se ka kapur burrin e saj “mat” me një femër tjetër në makinën e këtij të fundit.

Ajo shihet teksa i vërsulet makinës, më pas merr një gur në dorë dhe tenton t’i thyejë xhamat e makinës.

Më pas ajo largohet drejt automjetit të saj, por një person, i cili mendohet se është burri i saj, del nga makina dhe e ndjek nga pas.

Më pas mes tyre nis një konfrontim, ku nuk mungojnë të sharat dhe shtyrjet. Skena është filmuar nga një banor i zonës.

Gruaja nga Tirana kap “mat” burrin me tjetrën në makinë, rrëmben gurin dhe godet xhamin e mjetit on Vidnews.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *