Tifozet seksi të Brazilit që pushtuan Rusinë

Botë Kampionati Boteror Sport

Yjet e Sambas mposhtën Kosta Rikën në minutat shtesë të takimit me rezultat 2-0, me golat e Coutinho dhe Neymar.

Pas paraqitjes zhgënjyese ndaj Zvicrës, kombëtarja e Brazilit tani prinë në Grupin E me katër pikë, para Serbisë e cila është e dyta me tri pikë.

Me pesë botërore të fituara, Brazili po shpreson që trofeun e këtij botërori ta kthejnë në shtëpi.Por, ajo që nuk u pa në fushë por që fotografët e mediave prezente e kapën, janë tifozet seksi të Brazilit.

Më poshtë mund t’i shihni disa foto të tyre:

Related image

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *