Tiranë, makina me 3 persona bie në greminë në rrugën e Dajtit

Kronike Lajme

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën e Dajtit, policia raporton se një makinë me tre persona, ka rënë në një greminë.

Sipas informacioneve paraprake nga policia rreth orës 18:30 në rrugën e Dajtit, në fshatin Surrel, një mjet ka dalë nga rruga dhe ka rënë në greminë.

Sipas informacioneve paraprake brenda dyshohet se brenda janë 3 persona. Në vendngjarje janë shërbimet e policisë, ambulancat dhe zjarrëfikësit, por ende nuk dihet gjendja e personave në të.

Në përditësim

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *